True intelliCAD 11 już dostępny!!

Premiera nowego True IntelliCAD 11


Nowy silnik IntelliCAD 11

True IntelliCAD 11 Standard to pierwszy IntelliCAD na rynku oparty o silnik IntelliCAD 11.0.
True IntelliCAD został wydany przez ActCAD LLC USA w dniu 10 sierpnia 2022 roku, zaledwie 6 dni po premierze silnika IntelliCAD 11 ogłoszonej niedawno przez ITC.
Nowy produkt ActCAD jest następcą programów z rodziny TrueCAD 2022 Premium i oparty jest o silnik IntelliCAD 11 Standard. Program przeznaczony jest na 64 bitowe systemu Microsoft Windows w wersji 7, 8, 8.1, 10, 11.

Nowe funkcje True IntelliCAD 11 Standard

Większość nowych funkcji i usprawnień wprowadzonych w True IntelliCAD 11 dotyczy prac z widokiem projektu oraz jego wizualizacji:
- dodano płaszczyzny przekroju,
- teraz możliwy jest wirtualny spacer po projekcie,
- dodano możliwość zaprogramowania przelotu 3D przez projekt,
- dodano nowe narzędzie ViewCube
- zmodyfikowano i usprawniono polecenia sterowania widokiem i stylem wizualnym.
Inne wprowadzone wraz z silnikiem IntelliCAD 11 nowe funkcje obejmują nowe polecenie 3D Positioner;
- izolowanie obiektów,
- ukrywanie i izolowanie obiektów;
- wyświetlanie wybranych elementów ze świecącym efektem podświetlenia.
Wprowadzonych nowości jest o wiele więcej, jednak cześć nowości nie jest widoczna bezpośrednio w postaci nowych funkcji, poleceń czy zmiany wyglądu interfejsu, gdyż znajduje się niejako pod maską w samym silniku programu IntelliCAD 11.
Skutkuje to drastycznym wzrostem wydajności realizacji niektórych poleceń, a także wzrostem okólnej wydajności programu.
Inżynierom, architektom, projektantom i konsultantom technicznym True IntelliCAD 11 umożliwia natywne tworzenie i edycję plików .dwg i .dxf w najnowszych wersjach przy tworzeniu szkiców i rysunków 2D oraz modelowaniu szkieletowym 3D.
Geodetom przydadzą się ulepszone komendy i polecenia, umożliwiające lepsze korzystanie z geolokalizacji w programie True IntelliCAD, obsługę map numerycznych z nowych formatów baz danych, czy pracę z nowymi wersjami podkładów.
True IntelliCAD oferowany jest z globalnymi licencjami wieczystymi w wersji ESD, a także z  łatwym samodzielnym przenoszeniem licencji pomiędzy komputerami.
Dowiedz się więcej o nowościach oferowanych przez True IntelliCAD 11 oraz jeżeli chcesz poznać funkcje IntelliCAD 11 możesz przejść do artykułu naszego bloga Nowy IntelliCAD 11.
Nowy True IntelliCAD objęty jest również programem szybkiego rozwoju, umożliwiającym szybkie wprowadzanie nowych wersji silnika IntelliCAD, tak by jego użytkownicy mogli korzystać z nowych funkcji i ulepszeń w ciągu kilku dni od daty ich opublikowania przez ITC.
Aby dowiedzieć się więcej o opcjach OEM przy użyciu silnika IntelliCAD, przejdź do strony ITC
28 Aug 2022

Recent Comments

Bez komentarza

Trzeba lub Zarejestruj się aby dodać komentarz .